<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ronkel Comit&#xE9;</provider_name><provider_url>https://ronkelcomite.be/fr</provider_url><title>P1260048</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="3wh4Hv4WuQ"&gt;&lt;a href="https://ronkelcomite.be/fr/frp1260048/"&gt;P1260048&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://ronkelcomite.be/fr/frp1260048/embed/#?secret=3wh4Hv4WuQ" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;P1260048&#xA0;&#xBB; &#x2014; Ronkel Comit&#xE9;" data-secret="3wh4Hv4WuQ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;